لینک دوستان

فرهاد مجیدی از قطر ، چین و امارات پیشنهاد دارد / کاپیتان منتظر تغییرات در استقلال !

در حالیکه در صفحات اجتماعی اینترنتی موج تازه ای برای بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال ایجاد شده ، شنیده می شود که این مهاجم محبوب استقلالی ها در 35 سالگی هنوز با پیشنهادهای مختلف خارجی مواجه است !
دو باشگاه اماراتی ، یک باشگاه قطری و اخیرا یک باشگاه چینی پیشنهادهایی را برای قرارداد یکساله به فرهاد داده اند و او پاسخ به این پیشنهادات را به بعد از بازیهای الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا موکول کرده است .
از سوی دیگر نزدیکان فرهاد مجیدی به نقل از او درباره بازگشتش به استقلال می گویند که مجیدی منتظر تغییر و تحولات در باشگاه استقلال است تا بعد از آن تصیم نهایی اش را درباره انتخاب تیم فصل بعدش بگیرد .

بعد از اتفاقات مسابقه پرسپولیس با الغرافه در ورزشگاه آزادی ، فرهاد مجیدی مجددا محبوبیت خود را در میان استقلالی ها بدست اورده است . بازیکنی که خیلی ها معتقدند او محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر باشگاه استقلال است .

این یک شعر از ابجی حنیفه هست واسه داش فرهاد

مجیدی تو دیگه کی هستی دست کریمی رو بستی
میون صد تا عاشق بگو اس اسی هستی

و
کفشاتو پاکن وقت رفتنه چشماتو وا کن وقت دیدنه
مجیدی تو راهه واسه گل زدنه سکوتو بشکن وقت سوت زدنه


فتح‌الله‌زاده: جو استقلال با چند تا مصاحبه به هم ریخت / مظلومی یک کیف سامسونت کم داشت تا مهندس شود

  علی فتح‌الله‌زاده می‌گوید چند تا مصاحبه، جو استقلال را به هم ریخت.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد از دست رفتن شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر می‌گوید: «متاسفانه ما خیلی ساده قهرمانی را از دست دادیم و شانس‌مان خیلی کم شد. سر چند تا مصاحبه این اتفاق افتاد و جو تیم به هم ریخت.» البته او فعلا از نتایج تیمش راضی است: «ما حتی اگر با استقلال دوم هم بشویم، یک نایب قهرمانی، یک قهرمانی و صعود از گروهمان در آسیا نتیجه خوبی است که با توجه به مصدومانی که داشته‌ایم، موفق بوده‌ایم.»
فتح‌الله‌زاده در مورد مصاحبه دیروز مظلومی در خبرورزشی هم می‌گوید: «پرویز خان مظلومی هم که گفته ما هفته آخر می‌بریم و کاری به تبانی حریفان نداریم. با آن تیپی که پرویز خان زده بود و آن عینک ریبن، حتما بازی را می‌بریم. فقط اگر پرویز خان یک کیف سامسونت هم دستش می‌گرفت، حسابی مهندس شده بود. البته شما که عکس ما را این‌طوری روی خبرورزشی چاپ نمی‌کنید.» به فتح‌الله‌زاده می‌گوییم شما عکس با این تیپ ندارید که آن را چاپ کنیم و او می‌گوید: «من بچه شهرستان هستم و از خوی به تهران آمده‌ام. بلد نیستم از این عکس‌ها بگیرم.»
به مناسبت دعوت 7 بازیکن از استقلال برای تیم ملی /تیم ملی با 8بازیکن ثابت تاج

عادلخاني - حق ورديان - حجازي - کارگر جم - قليچ خاني - مظلومي - جباري - جانملکي

[ چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ 19:18 ] [ Mohammad.E ]

.: Weblog Themes By fcnews.blogfa.com:.

درباره وب

خــــــــداحافظ 7مـــــــــــــــــــــقدس
امکانات وب